Lista aktualności Lista aktualności

KOMUNIKAT Nadleśniczego Nadleśnictwa Sarbia z 13 października 2020 roku (uzupełnienie dotyczące wprowadzenia wytycznych dla interesantów)

Informuję, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie epidemii koronawirusa, zostają wprowadzone następujące rozwiązania.

Jeżeli macie Państwo sprawę do załatwienia w naszym Nadleśnictwie lub w Leśnictwach i uważacie, że Wasz przyjazd jest niezbędny to prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie. W miarę możliwości prosimy Was jednak o załatwianie wszelkich spraw e-mailowo lub telefonicznie. Po ewentualnym przyjeździe do biura Nadleśnictwa, prosimy o kierowanie się do dzwonka i zasygnalizowanie swojej obecności (po lewej stronie budynku).

Od 16 marca 2020 roku do odwołania zostaje wstrzymana sprzedaż drewna i sadzonek klientom indywidualnym w biurze Nadleśnictwa Sarbia. Osoby zainteresowane zakupem drewna i sadzonek mogą je nabyć w siedzibach leśnictw. Po otrzymaniu wartości kupowanego drewna lub sadzonek od leśniczego lub podleśniczego należy przelać należność na konto Nadleśnictwa Sarbia (PKO BP SA Czarnków 88 1020 3844 0000 1002 0007 1787). Odbiór drewna lub sadzonek będzie możliwy po zaksięgowaniu przelewu (w większości przypadków następnego dnia). Wykaz adresów leśnictw i telefonów pracowników Nadleśnictwa Sarbia znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakty.

Od 16 marca br. do odwołania wstrzymuję wszelkie zajęcia edukacyjne oraz wszystkie zaplanowane wydarzenia o charakterze edukacyjnym i szkoleniowym w naszym Nadleśnictwie.

Wytyczne dla interesantów

Przebywając w obiektach biurowych Nadleśnictwa Sarbia (w tym również w biurach leśnictw) bardzo proszę by:

  1. Nosić osłonę nosa i ust, ewentualnie przyłbicę,
  2. Zachować bezpieczną odległość od innych osób przebywających w obiekcie (minimum 1,5 metra).
  3. Ograniczyć do niezbędnego minimum czas pobytu w obiekcie.
  4. Ograniczyć rozmowy (w tym także używanie telefonów komórkowych) w trakcie przebywania w obiekcie.
  5. Stosować się do zaleceń obowiązujących w obiekcie.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Sarbia
Damian Szcześniak